Dnia 19.11.2009 Delegacja Klubu Europejskiego, w składzie Uczennice Ewa Przybylska i Patrycja Krok, wzięła udział w Konferencji: Młodzież – Rolnictwo - Unia Europejska . Organizatorem spotkania młodzieży z całej Polski była Polska Fundacja Imienia Roberta Schumana. Obrady przebiegały w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.
Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z ofertą studiów Tej znamienitej uczelni; Wysłuchać ciekawych wykładów dotyczących nowych technologii produkcji w rolnictwie oraz zapoznać się z zasadami XIII edycji konkursu ” Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca”.
Uczennice technikum architektury krajobrazu wykorzystały okazję do poznania ciekawych egzemplarzy roślin ozdobnych znajdujących się w parku wokół głównego kampusu SGGW.

Mirosław Sroka

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

 

 

 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz