Dnia 31.05.2011 uczniowie z ZSCKR w Bystrej udali się na wycieczkę do Parku Linowego z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Gdy dojechaliśmy na miejsce oczom ukazały nam się obce i jakże piękne widoki. Jednak to nie było główną atrakcją wycieczki. Po chwili w małym lasku zobaczyliśmy rozwieszone nad drzewami liny oraz różne inne przeszkody do pokonania. Każdy kto chciał zmierzyć się z własnymi możliwościami miał do wyboru trzy trasy: łatwą, średnią i najtrudniejszą. Większość osób wybrała trasę najtrudniejszą i najdłuższą. Ale czy wszyscy dali sobie rade i czy naprawdę to było takie łatwe?? Wszystko to przedstawiają zdjęcia. Reszta uczniów i nauczycieli którzy nie chcieli przełamać swoich lęków mogła rozegrać mecz piłki siatkowej, nauczyć się jeździć konno albo po prostu poopalać się. Na sam koniec wycieczki rozpalono ognisko, gdzie każdy mógł upiec sobie kiełbaskę.

Zadowoleni i co najważniejsze najedzeni udaliśmy się w drogę powrotną do Gorlic.

I tak oto uczniowie i nauczyciele z ZSCKR świętowali dzień dziecka, bo przecież każdy był jest i będzie dzieckiem… :)

Bartłomiej Urbaś

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

 

 

 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz