Młodzież z naszej szkoły wybrała się na Piknik „Poznaj Dobrą Żywność”, który odbył się 18.06.2011 roku w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego zorganizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To wielkie święto otworzył minister rolnictwa Marek Sawicki. Celem pikniku było możliwość poznania i posmakowania najlepszych polskich produktów, zdrowych i bezpiecznych. Dzięki dobrym surowcom oraz sprawdzonych receptur. Podczas pikniku uczniowie wzięli udział w warsztatach technologicznych prowadzonych przez specjalistów z Wydziału Nauk o Żywności SGGW.

Niewątpliwie główną atrakcją Pikniku była wizyta Premiera Donalda Tuska. Oczywiście nie zabrakło również zdjęcia młodzieży z premierem.

Kolejny Piknik PDŻ już za rok.

 

Bartłomiej Urbaś

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

 

 

 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz